Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

[O1] drgania karoserii przy stałej prędkości na autostradzie

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • [O1] drgania karoserii przy stałej prędkości na autostradzie

    Zamieszczone przez maly2st
    2 posilki dziennie to stanowczo za malo bo zoladek jest narazony na czeste rozciaganie i to takie trwale po drugie jesli zoladek niema co trawic zacznie trawic sam siebie co moze a nie musi doprowadzic do wrzodow i zalegania/gnicia strawionego pokarmu w jelicie co tez ma swoje konsekwencje.
    Proszę cię... Co to za wymysły? Samotrawienie żołądka? Tylko po wcześniejszym uszkodzeniu, inaczej nie ma opcji.

    Sport ok, 45minut aerobów też ok, choć lepsze efekty daje trening siłowy - im więcej mięśni tym większe spoczynkowe spalanie kalorii.

    Myślę, że czas zakończyć tę jałową dyskusję - cała wiedza potrzebna do skutecznego odchudzania jest łatwo dostępna w internetach, a i tak sprowadza się do jednego zdania:
    ĆWICZ WIĘCEJ, JEDZ MNIEJ

  • #2
    [O1] drgania karoserii przy stałej prędkości na autostradzie

    Witam , mam problem , mianowicie wjeżdżam na autostradę gdzieś tak po przejechaniu kilku kilometrów zaczyna mi drgać całe auto , przy okazji czego pojawia się dziwne huczenie (coś w stylu łożyska ) . Drgania nie są wyczuwalne na kierownicy drążku zmiany biegów czy pedale sprzęgła . W miarę przyspieszania zarastaja drgania i huk . Koła wyważone dopiero co , ostatnio wymieniłem silentblocki na wahaczu (S3 cupra te pełne) sworznie drązki wraz z końcówkami i prawe przednie łożysko ( lewe było nowe jak kupiłem auto ) (cześci lemforder łożysko NSR ) . Chwile po tej wymianie zaczeło coś stukać w okolicach przekładni (głuche metaliczne rezonujące stuki na poprzecznych nierównościach i na drogach gruntowych gdzie pełno małych kamyczków) . No i teraz się zaczeła się faza z tum drganie karoseri .
    Prosze o pomoc może ktoś miał podobne problemy .
    reddevilkrk

    Komentarz


    • #3
      jesli masz drugi komplet opon to zrób podmiane bo wyglonda to na kiepskiej jakosci opony lub maja uszkodzona osnowe .
      diagnostyka vag 602-614-253

      Komentarz

      POWRÓT NA GÓRĘ
      Pracuję...
      X